Rezerwacje Tel: +48 508 302 163

Wczasy dla Seniora 55+ i Emeryta w Górach – Karpacz

Pensjonat w Karpaczu

Oferta na Seniora i Emeryta – Wczasy w Górach

Zapraszamy wszystkich Seniorów, Emerytów i Rencistów do aktywnego wypoczynku w górach w Karpaczu do korzystania z Wypoczynku i Wczasów w Górach w niezwykle przyjaznej dla Seniora i Emeryta rodzinnej atmosferze.

Wyciąg Kopa Karpacz LatoPensjonat Żółty Dworek w Karpaczu oddalony jest
Od tzw.”hałasu miasta ” – tu jest cicho i spokojnie ,
co na pewno zapewnia spokojny wypoczynek po tzw.” trudach życia ” .Zapraszamy do Pensjonatu Żółty Dworek w Karpaczu w miesiącach :
Marzec – Kwiecień – Maj – Czerwiec

Lipiec –  Sierpień – Wrzesień – Październik – Listopad

W ramach pobytu oferujemy i zapewniamy :

Nocleg w pokojach 1,2,3,4 osobowych
Pokoje mają własną łazienkę + Wi Fi
Wyżywienie dla Was oparte jest na tradycyjnych polskich przepisach i
Wydawane jest w systemie szwedzkiego stołu – w jego skład wchodzą:

2 posiłki podstawowe : śniadanie + obiadokolacja z deseremŚledziki w Oleju Pensjonat Żółty Dworek
dostęp do napojów typu – herbata , kawa
mleko do kawy – bez limitu – do godz. 22
wieczorek taneczny przy muzyce mechanicznej – ile razy chcecie
ognisko lub grill za dodatkową opłatą

Cennik na 2023 rok – cena z wyżywieniem

Cena dla grupy minimum i ponad 30 osób – od 120  zł/doba – osoba

Staramy się stworzyć naszym gościom rodzinną i bezstresową atmosferę. Dla każdego także i dla dzieci w Karpaczu i okolicach dostępne  są szlaki turystyczne, gdzie można podziwiać przyrodę, ciche, czyste strumyki zwiedzając czynnie Karkonosze można do woli, nacieszyć się wspaniałymi widokami czasami zapierającymi dech w piersiach…Natomiast w dolinie w Karpaczu czeka na Państwa moc innych atrakcji dla dzieci i dla dorosłych.

Więcej o Atrakcjach i Wyciągach

Deptak w KarpaczuPomimo tego, że górskie wycieczki kojarzą się przede wszystkim z wysiłkiem fizycznym i koniecznością posiadania dobrej kondycji,
to odpowiednio zaplanowane mogą być przyjemnością nawet dla Seniorów i Emerytów.Nasze górskie Wczasy dla Seniorów to przede wszystkim odpoczynek w pięknych zakątkach Karpacza i okolicy połączony ze spacerami po łatwiejszych szlakach i rehabilitacją zdrowotną.Świeże powietrze i bliskość Karkonoszy – Śnieżki – to niewątpliwe korzyści płynące z wyjazdu na tego typu Wczasy- pobyt w górach sprawi, że będą Państwo mieli lepsze samopoczucie, a różnego rodzaju schorzenia pójdą w niepamięć. Dzięki programowi , który sami Państwo sobie przygotujecie wczasy dla seniorów z pewnością nie będą nudne gwarantujemy pomoc w zwiedzaniu atrakcyjnych miejsc, wieczorki taneczne oraz dodatkowo płatne ogniska. Wczasy dla seniorów w górach to także trzy posiłki dziennie oraz w cenie pobytu staramy się, aby Państwa pobyt przebiegał bez żadnych problemów i w pełni satysfakcjonują co pod każdym względem. Niezależnie od pory roku wczasy dla seniorów w górach będą świetnym wyborem.Karpacz to miejsce, które zachwyca zarówno w trakcie słonecznego lata, jak również podczas śnieżnej zimy warto się o tym przekonać na własnej skórze. Pensjonat Żółty Dworek proponuje klientom dowolną ilość noclegów w pokojach wyposażonych we wszystkie niezbędne udogodnienia.Decydując się na skorzystanie z naszej oferty można spędzić wczasy dla seniorów w przestronnych pokojach o doskonałym standardzie z łazienkami, telewizorem, dostępem do internetu i co najważniejsze w otoczeniu pięknych, górskich krajobrazów.

Pensjonat – Karpacz Centrum

Tanie – Noclegi z Wyżywieniem

Oferujemy  Państwu w Pensjonacie :Pierogi Pensjonat Żółty Dworek Karpacz

  • Noclegi bez wyżywienia
  • Noclegi ze Śniadaniem
  • Noclegi z pełnym Wyżywieniem – Śniadania i Obiadokolacje
  • Kawa i herbata – bez ograniczeń do godz. 22
  • Pokoje z łazienkami – natrysk
  • Pokoje wyposażone w pościel i ręczniki i TV
  • Recepcję dostępną od godz. 8 rano do godz. 17,
  • Bezpłatne Wi-Fi na terenie całego hotelu,
  • Parking – Ogrodzony – Bezpłatny – Monitorowany – Niestrzeżony
  • Pensjonat przyjazny zwierzętom

Więcej o Pokojach

Jeśli zajdzie taka potrzeba to pomożemy w organizowaniu wycieczek,imprez integracyjnych oraz spędzeniu aktywnie wolnego czasu podczas pobyty w Pensjonacie w Karpaczu.